Stuudiumisse sisenemise juhis

A) Vajutage lingile„unustasid salasõna?“

B) Nüüd peaks Teile avanema alljärgnev lehekülg.
1. Sisestage enda Ees- ja perekonnanimi.
2. Vajutage noolega näidatud kasti sisse.

C) Teile tekib selline aken. Vajutage nende piltide peale, mis üleval on palutud. Ülesanded on erinevad ja alati ei pruugi tulla autoga seotud ülesanne. Antud näites, kui Te ei näe rohkem ühtegi auto pilt, siis vajutage „Kinnita“

D) Kui kast muutus roheliseks linnukeseks, siis läbisite kontrolli. Nüüd on kõik vajalikud väljad täidetud. (nimi ja kinnitus, et Te ei ole robot) Vajutage rohelist nuppu „Edasi“ ja Teile saadekase emaili link, mille kaudu saate endale salasõna valida

Stuudiumi enda ametlik õpetus:
Punases kastis on märgitud meie kooli lastevanemate tegevus.
NB! „saada mulle ligipääsuandmed“ asemel tuleb vajutada „unustasid salasõna?“

Spordipäeva päevaplaan

Spordipäev algab 5.sept õpilaste kogunemisega koolis kell 9.30. Edasi jagunevad õpilased gruppidesse :

I grupp
10.00 – 11.00 Staadion
11.00 – 12.00 Matk
12.00 – 13.00 Tegevused koolis

II grupp
10.00 – 11.00 Matk
11.00 – 12.00 Tegevused koolis
12.00 – 13.00 Staadion

III grupp
10.00 – 11. 00 Tegevused koolis
11.00 – 12. 00 Staadion
12.00 – 13.00 Matk

Uue õppeaasta alguse info

• Lastevanemate koosolek toimub 28. augustil kell 18:00 Karjamaa 18  III korrusel, ruumis 308.
  • Õppeaasta algab 1. septembril aktusega kell 12:00 Karjamaa 18 hoone I korruse saalis (sisenemine koolimaja hoone peauksest).
    Pärast aktust toimub mentori tund. Kell 13:30 ootame kõiki 1. septembri peolauda sõltuvalt ilmast kas kooli siseõues või I korruse saalis, seejärel toimub õpilaste ja õpetajate pildistamine.
    Lapsevanemad on oodatud osalema aktusel, mentori tunnis ja peolauas.
  • Õppetöö algab esmaspäeval, 4. septembril, kell 8:45.
  • Spordipäev toimub 5. septembril algusega kell 8:45.

Lahtiste uste päevad Mattiase Põhikoolis

TULGE MEILE KÜLLA!

Tere,

Ootame Teie asutuse tugispetsialiste, eripedagooge, väikeklassi ja  ühe õpilase õpetamisele keskendatud õppe õpetajaid ning riikliku õppekava alusel õppivate autismispektrihäiretega õpilaste ja  õpiraskustega õpilaste vanemaid tutvuma õppe korraldusega Mattiase Põhikoolis:  Jätka lugemist

Laulusõnade konkurss

13.-21. veebruarini toimub laulusõnade konkurss meie kooli oma laulu loomiseks. Mõtted pähe ja sõnad paberile! Laulusõnad esitada hiljemalt 22. veebruaril kell 12.00 õp. Riina kätte. Parimad tekstid selguvad 23. veebruaril 2017.

Tartu rahu aastapäev

Tartu rahu aastapäeva tähistati õppekäikudega. 2. veebruaril toimus ajalooõpetajate juhtimisel 1.-6. klasside õppekäik Tallinna Linnamuuseumisse, 3. veebruaril 7.-9. klasside õppekäik Tallinna Teletorni.